Czech language   Slovakia language   English language   Germany language   Russian language        


Úvodní stránka Produkty Balení Doprava Kontakt eShop
 
HomeKvalitní vitamíny, minerály a doplňky stravy od JML Fitness Line

Vítejte na webu společnosti JML Fitness Line,
která se specializuje na výrobu, dovoz a distribuci vitamínů, minerálů a doplňků výživy. Snažíme se, aby naše výrobky byly nejen vysoce kvalitními, ale především účinnými doplňky stravy za přijatelné ceny.

JML


JML

Jelikož všechny složky získáváme z farmaceuticky čistých a čerstvých přírodních zdrojů se složením dle nejnovějších vědeckých výzkumů, jsou pro váš organismus komplexně využitelné. Proto i účinek vitamínů je maximální.Výroba našich vitamínových prostředků probíhá na nejmodernějších technologických zařízeních v laboratorních podmínkách, pod přísnou kontrolou stálé jakosti. Produkty jsou baleny v bílém plastikovém obalu, čímž je zabezpečena maximální ochrana před přístupem vzduchu, světla a vlhkosti pro udržení originality a trvalé kvality obsahu.

JML


JML

Zdravý životní styl

K základům zdravého životního stylu patří nejen kvalitní a vyvážená strava a pohyb, ale i vitamínové doplňky, které pomáhají ke zlepšení kondice a fyzického zdraví. Naše produkty jsou proto tím správným krokem jak se udržet fit a v kondici.Výhodné balíčky pro zaměstnance

Poskytujeme výhodné balíčky produktů, které jsou vhodnou volbou například jako firemní benefity. Obsah balíčku si vždy konfigurujete dle svých potřeb v předem smluvené cenové výši. Získáte tak nejen výhodnější ceny, ale také přirozenou formou snížíte nemocnost zaměstnanců. V případě zájmu nás prosím kontaktujte (kontakt), rádi vám poradíme.

Balíčky produk


JML

Nadační a sponzorské aktivity

Své aktivity často směřujeme také do oblasti podpory nejrůznějších charitativních a sportovních akcí formou sponzoringů nebo partnerských darů. Příkladem uveďme projekt dárcovství krve „Půl litru naděje“ nebo akci pro podporu nákupu vánočních dárků dětem z dětských domovů „Vánoční strom splněných přání", jejíž jsme pravidelným partnerem.
NahoruNahoru


Všechny vitamíny, minerály a doplňky výživy jsou kontrolovány Státním zdravotním ústavem v Praze a schváleny Ministerstvem zdravotnictví ČR jako doplňky stravy.
Novinky

11.10.2010
V našem sortimentu došlo k aktualizaci produktu MultiMax energy, který nově obsahuje 44 složek; ** najdete jej v sekci produktů pod názvem MultiMax POWER energy.  Posky­tujeme výhodné benefity.
Obsah balíčku si vždy konfigurujete dle svých potřeb v předem smluvené cenové výši.
Získáte tak nejen výhodnější ceny, ale také přirozenou formou snížíte nemocnost zaměstnanců.

12.8.2010
Do našeho sortimentu přibyla novinka EPAmax Omega 3+!

16.3.2010
Do našeho sortimentu jsme zařadili novinku Kardio Q10!