Czech language   Slovakia language   English language   Germany language   Russian language        


Úvodní stránka Produkty Balení Doprava Kontakt eShop
 
Produkty JML


Ginkgo Guarana


JML MegaGinkgoGua­ranaExtrakt+ doplněk stravy je speciální technologií získaný standardizovaný extrakt z listů Ginkgo biloba s přesným obsahem učinných, aktivních látek – 24% flavonových glykosidů a 6% terpenoidních laktonů (ginkgolidů a bilobalidů). Ginkgo pomáhá udržovat periferní cirkulaci krve, což je příznivé pro funkci zraku a sluchu. Podporuje mozkové funkce, psychickou kondici a činnost nervového systému, pomáhá udržovat s věkem se zhoršující paměť.


Dále obsahuje standardizovaný extrakt z guarany, která podporuje fyzickou a mentální aktivitu, posiluje imunitu, pomáhá udržovat paměť a pozornost. Hořčík je potřebný pro energetický metabolismus, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, správnou funkci nervové soustavy, je nezbytný pro udržování činnost svalů. Vitamín B6 podporuje energetický metabolismus, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Pomáhá udržovat správnou činnost nervové soustavy a psychickou činnost. Příznivě působí na udržování funkce imunitního systému a na tvorbu červených krvinek.


Tento doplněk stravy je speciálně vyvinutý jako komplex tak, aby se pozitivní vlastnosti všech složek vzájemně doplňovaly a podporovaly, a tím bylo dosaženo maximálniho efektu, než při užívání jednotlivých látek samostatně. JML MegaGinkgoGua­ranaExtrakt+ bývá prospěšný při zhoršeném krevním zásobení mozku, ostatních orgánů včetně končetin, při unavené paměti, i při fyzické a psychické zátěži, vyčerpání a stresu.


JML MegaGinkgoGua­ranaExtrakt+ je vhodný k dlouhodobému užívání pro dobrou duševní i mozkovou kondici a celkovou vitalitu.


Díky extra silné koncentraci extraktů užívejte maximálně 1 tabletu obden.


**OSTATNÍ LÁTKY
**
Celulóza, sodná sůl karboxymethyl­celulózy, stearát hořečnatý a kyselina stearová, hydroxypropyl­methylcelulóza. ZÁRUKA
Neobsahuje cukr, konzervační přísady nebo, geneticky upravované suroviny, ani BSE.


**DÁVKOVÁNÍ
**
Jako doplněk stravy 1 tableta obden, nejlépe ráno s jídlem. Nepřekračovat doporučené dávkování!


UPOZORNĚNÍ

Výrobek není určen pro děti do tří let. Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Uchovávejte na suchém místě při teplotě od 15 do 25˚C a nevystavujte přímému slunci. Skladujte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do tří měsíců. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním. Neobsahuje cukr, konzervační přísady, nebo geneticky upravované suroviny, ani BSE.


Datum minimální trvanlivosti do data vyznačeného na obalu.
<< Zpět na produktyGinkgo Guarana


Obsah balení:

30 tablet + 4 zdarma
koupit

Složení:

1 tableta obsahuje:


  • 60 mg Gingko Biloba
  • 50 mg Guarana
  • 150 mg Hořčík
  • 5 mg Vitamín B-6

Denní dávka:

1 tableta


Etiketa produktu