Czech language   Slovakia language   English language   Germany language   Russian language        


Úvodní stránka Produkty Balení Doprava Kontakt eShop
 
Produkty JML


BetaMax Karoten


JML BetaMaxKaroten je doplněk stravy s maximálním obsahem 15 mg beta-karotenu v jedné kapsli. Beta-karoten v lidském těle slouží jako provitamin, z něhož se tvoří vitamín A. Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a sliznic. Podílí se na funkci imunitního systému a na udržování normálního metabolismu železa.


JML BetaMaxKaroten je vyráběn nejmodernější výrobní technologií ve formě měkkých želatinových kapslí. Vzhledem k dostatečnému obsahu účinné látky, stačí užívat pouze 1 kapsli JML BetaMaxKarote­nu denně.


Pro udržení účinnosti a kvality je JML BetaMaxKaroten balen v bílé plastové láhvi zabraňující přístupu vzduchu, světla a vlhkosti.


DÁVKOVÁNÍ

1 kapsle za den, nejlépe ráno s jídlem.


**SLOŽENÍ
**
Sójový olej 334 mg, včelí vosk 16 mg (plnidlo), beta-karoten 15 mg v 1 kapsli.


**OBAL KAPSLE
**
Želatina, glycerol, čištěná voda, oxid železitý (barvivo).


HMOTNOST BALENÍ

62,4 g


**UPOZORNĚNÍ
**
Výrobek není určen pro děti do tří let. Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Uchovávejte na suchém místě při teplotě od 15 do 25˚C a nevystavujte přímému slunci. Skladujte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do tří měsíců. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním. Neobsahuje cukr, konzervační přísady, nebo geneticky upravované suroviny, ani BSE.
<< Zpět na produktyBetaMax Karoten


Obsah balení:

90 kapslí + 30 zdarma
koupit

Složení:

1 kapsle obsahuje:


  • sójový olej 334 mg
  • včelí vosk 16 mg (plnidlo)
  • beta-karoten 15 mg

Denní dávka:

1 kapsle