Czech language   Slovakia language   English language   Germany language   Russian language        


Úvodní stránka Produkty Balení Doprava Kontakt eShop
 
Produkty JML


EPAmax Omega 3+


EPAmax Omega 3+ doplněk stravy pro podporu srdce a cév obsahuje 1000 mg maximálně koncentrovaného rybího oleje, získaného z ryb žijících v hlubokých ledových vodách oceánů, který obsahuje extra vysoký podíl 500 mg omega-3 mastných kyselin – 300 mg EPA a 200 mg DHA v 1 kapsli. Kapsle navíc obsahují pouze přírodní Vitamín E, který pro své silné antioxidační účinky – přispívá k ochraně buněk před oxidativní stresem – maximalizuje efekt celého přípravku.


Omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA jsou velmi žádoucí složkou naší každodenní stravy zejména proto, že přispívají k normální činnosti srdce, DHA navíc příznivě ovlivňuje činnost mozku a stav zraku. Nahrazení nasycených tuků nenasycenými tuky ve stravě pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi.


Díky nejmodernější výrobní technologii a měkkým želatinovým kapslím je zamezeno nepříjemné chuti rybího tuku. Vzhledem k vysoké koncentraci stačí užívat pouze jednu kapsli denně, a tak snížit i příjem nežádoucích kalorií.


Obsah jedné kapsle: rybí olej 1000 mg
Vitamín E (d-alfa-tokoferylacetát) 5 mg


Profil rybího oleje: 500 mg omega-3 mastné kyseliny: EPA (eikosapentaenová kyselina) 300 mg DHA (dokosahexaeonová kyselina) 200 mg


Ostatní látky: Želatina, glycerin, čištěná voda.


ZÁRUKA:
Neobsahuje cukr, konzervační přísady nebo, geneticky upravované suroviny, ani BSE. Pro udržení účinnosti a kvality je balen v bílé plastikové láhvi, zabraňující přístup vzduchu, světla a vlhkosti.


DÁVKOVÁNÍ:
1 – 2 želatinové kapsle denně, nejlépe ráno s jídlem.


UPOZORNĚNÍ:
Výrobek není určen pro děti do tří let. Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Uchovávejte na suchém místě při teplotě od 15 do 25˚C a nevystavujte přímému slunci. Skladujte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do tří měsíců. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním.
<< Zpět na produktyEPAmax Omega 3+


Obsah balení:

30 kapslí + 4 zdarma
koupit

Složení:

1 kapsle obsahuje:


  • 1000 mg rybí olej
  • 5 mg vitamin E

Denní dávka:

1 kapsle


Etiketa produktu