JML E-shop

Výhody

  • za registraci v našem e-shopu získáváte slevu 10% oproti maloobchodní ceně
  • při objednávce nad 1 000 Kč sleva další 3%
  • při ročním kumulovaném nákupu nad 5 000 Kč získáváte poukázku na zboží v hodnotě 300 Kč
  • při odběru nad 700 Kč poštovné a balné zdarma, při nižším účtujeme 125 Kč


  • Všechny ceny jsou uvedeny včetně 15% DPH.

NOVINKA! Mega Ginkgo Guarana (bal. 30+4)


JML MegaGinkgoGua­ranaExtrakt+ doplněk stravy je speciální technologií získaný standardizovaný extrakt z listů Ginkgo biloba s přesným obsahem učinných, aktivních látek.

Více informací


101 Kč s DPH


Obsahuje 24% flavonových glykosidů a 6% terpenoidních laktonů (ginkgolidů a bilobalidů). Ginkgo pomáhá udržovat periferní cirkulaci krve, což je příznivé pro funkci zraku a sluchu. Podporuje mozkové funkce, psychickou kondici a činnost nervového systému, pomáhá udržovat s věkem se zhoršující paměť.

 

Dále obsahuje standardizovaný extrakt z guarany, která podporuje fyzickou a mentální aktivitu, posiluje imunitu, pomáhá udržovat paměť a pozornost. Hořčík je potřebný pro energetický metabolismus, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, správnou funkci nervové soustavy, je nezbytný pro udržování činnost svalů. Vitamín B6 podporuje energetický metabolismus, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Pomáhá udržovat správnou činnost nervové soustavy a psychickou činnost. Příznivě působí na udržování funkce imunitního systému a na tvorbu červených krvinek.

 

Tento doplněk stravy je speciálně vyvinutý jako komplex tak, aby se pozitivní vlastnosti všech složek vzájemně doplňovaly a podporovaly, a tím bylo dosaženo maximálniho efektu, než při užívání jednotlivých látek samostatně. JML MegaGinkgoGua­ranaExtrakt+ bývá prospěšný při zhoršeném krevním zásobení mozku, ostatních orgánů včetně končetin, při unavené paměti, i při fyzické a psychické zátěži, vyčerpání a stresu.

 

JML MegaGinkgoGua­ranaExtrakt+ je vhodný k dlouhodobému užívání pro dobrou duševní i mozkovou kondici a celkovou vitalitu.

 

Díky extra silné koncentraci extraktů užívejte maximálně 1 tabletu obden.

 

OSTATNÍ LÁTKY
Celulóza, sodná sůl karboxymethyl­celulózy, stearát hořečnatý a kyselina stearová, hydroxypropyl­methylcelulóza. ZÁRUKA
Neobsahuje cukr, konzervační přísady nebo, geneticky upravované suroviny, ani BSE.

 

DÁVKOVÁNÍ
Jako doplněk stravy 1 tableta obden, nejlépe ráno s jídlem. Nepřekračovat doporučené dávkování!

 

UPOZORNĚNÍ
Výrobek není určen pro děti do tří let. Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Uchovávejte na suchém místě při teplotě od 15 do 25˚C a nevystavujte přímému slunci. Skladujte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do tří měsíců. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním. Neobsahuje cukr, konzervační přísady, nebo geneticky upravované suroviny, ani BSE.

 

Datum minimální trvanlivosti do data vyznačeného na obalu.

Košík

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně