Email
2kloub Omega

JML Kloub 3000+ 62 tablet 2 ks + ZDARMA EPAmax Omega 3+ 34 tablet

Hodnocení: Nehodnoceno
JML Kloub 3000+. Komplexní vícesložkový preparát nové generace obsahující glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, methylsulfonyl­methan a olej ze semen brutnáku lékařského v denní dávce (pouze) 2 tablet.

Kód: 124
EAN:
Doporučená prodejní cena728 Kč
Vaše cena (s DPH)655 Kč

JML Kloub 3000+ 62 tablet 2 ks + ZDARMA EPAmax Omega 3+ 34 tablet

Stárnutí organismu s sebou nese řadu změn, mimo jiné významnou ztrátu obsahu vody ve tkáních. Zcela zřetelný je tento fakt na kůži, jako typický rozvoj vrásek. Aniž tento stav vnímáme, postihují podobné změny i ostatní tkáně včetně kloubů a jejich chrupavek. Jelikož chrupavka představuje hlavní část kloubu, která je odpovědná za jeho hladkou a nebolestivou činnost, bývá její poškození (stárnutím, nadměrnou zátěží, úrazem) hlavní příčinou kloubních potíží. V kombinaci s osteoporózou – metabolickým onemocněním, pro nějž je typický úbytek kostní hmoty a postihuje zejména starší ženy, se pohybové potíže ještě zvýrazňují.

JML kloub 3000+ patří mezi přípravky nové generace obsahující některé přirozeně se vyskytující složky chrupavek. Jedná se o speciální směs MSM 1000mg, glukosamin sulfátu 1500 mg a chondoitin sulfátu 500 mg v ideálním poměru jednotlivých složek i celkové denní dávky. Tato směs je navíc obohacena olejem z brutnáku lékařského.

MSM (methylsulfonyl methan) Více informací o MSM se dozvíte na: http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/MSM

Glukosamin sulfát a Chondroitin sulfát Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou přirozenou součástí pojivových tkání chrupavek a kostí.
 Více informací o glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu – (SYSADOA) se dozvíte na: http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/SYSADOA

Olej z brutnáku lékařského Olej ze semen brutnáku lékařského obsahuje 15 % gama-linolenové kyseliny a omega –3 kyseliny, posiluje využití a efekt účinných složek.
Více informací o brutnáku lekařském se dozvíte na: http://cs­.wikipedia.or­g/…5%99sk%C3%BD

Doba užívání:
1–2 tablety denně po dobu 2 měsíců, potom vysadit a opakovat 2 – 3 x ročně.

V případě potřeby lze 2 tablety denně, nejlépe ráno a večer po dobu 2–3 měsíců, potom vysadit a opakovat 2–3 x ročně.

Kontraindikace:
přecitlivělost na jednotlivé složky, těhotenství, opatrnost je třeba u kojících žen, Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.

Zdarma EPAmax Omega 3+ | 30+4 kapsle

EPAmax Omega 3+ obsahuje extra vysoký podíl 500 mg omega-3 mastných kyselin - 300 mg EPA a 200 mg DHA v 1 kapsli. Kapsle navíc obsahují Vitamín E, který pro své silné antioxidační účinky – přispívá k ochraně buněk před oxidativní stresem - maximalizuje efekt celého přípravku.

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA jsou velmi žádoucí složkou naší každodenní stravy zejména proto, že přispívají k normální činnosti srdce, DHA navíc příznivě ovlivňuje činnost mozku a stav zraku. Nahrazení nasycených tuků nenasycenými tuky ve stravě pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi.

Díky nejmodernější výrobní technologii a měkkým želatinovým kapslím je zamezeno nepříjemné chuti rybího tuku. Vzhledem k vysoké koncentraci stačí užívat pouze jednu kapsli denně, a tak snížit i příjem nežádoucích kalorií.