Email
MagnesB6 VitC 500 600x600 Tinified

JML Magnesium B6 120 tablet + ZDARMA Vitamin C-500 se šípky s postupným uvolňováním 32 tablet

Hodnocení: Nehodnoceno
JML Chelát Magnezium 375 + vitamín B6 s postupným uvolňováním je určen k doplňování hořčíku do organismu. Hořčík ve formě tzv. chelátu – bisglycinátu hořečnatého se vyznačuje snadnou vstřebatelností a velmi dobrou snášenlivostí.

Kód: 126
EAN:
Doporučená prodejní cena290 Kč
Vaše cena (s DPH)261 Kč

JML Chelát Magnezium 375 + vitamín B6 s postupným uvolňováním + ZDARMA Vitamin C-500 se šípky s postupným uvolňováním 32 tablet

JML Chelát Magnezium 375 + vitamín B6 s postupným uvolňováním je určen k doplňování hořčíku do organismu. Hořčík ve formě tzv. chelátu – bisglycinátu hořečnatého se vyznačuje snadnou vstřebatelností a velmi dobrou snášenlivostí.
Tato forma poskytuje tělu i aminokyselinu glycin - běžnou součást bílkovin. Obě aktivní látky jsou z tablety uvolňovány postupně, což umožňuje jejich dokonalejší využití organismem.

Hořčík podporuje činnost nervové soustavy i psychiku. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání. Pomáhá udržovat práci svalů a normální stav kostí a zubů, příznivě působí na tvorbu bílkovin.

Vitamín B6 se podílí na regulaci hormonální aktivity, podporuje energetický metabolismus, tvorbu červených krvinek a normální funkci imunitního systému.

Složení: bisglycinát hořečnatý, plnidla: mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, pyridoxin-hydrochlorid. Potahovací směs: hydroxypropylmethylcelulóza, šelak, ethylcelulóza.

Dávkování: 2 - 3 tablety za den.

Obsah aktivních složek v denní dávce

Obsah aktivních složek v denní dávce  3 tablety  % RHP 
Elementární hořčík  375 mg 100%
Vitamín B6  6,9 mg 492%

* RHP = referenční hodnota příjmu

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neobsahuje cukr, škrob, sůl, konzervační přísady, geneticky upravené suroviny, ani BSE.

Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 250 C, nevystavujte přímému slunci. Skladujte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním.

Přečtěte si náš článek JML Chelát Magnezium 375 + vitamín B6 s postupným uvolňováním

Etiketa:

c500 60

JML Vitamin C-500 mg T.R. (s postupným uvolňováním) | 32 tablet

Informace o produktu najdete zde.