Vitamín C-500 Immunity + šípky a zinek s postupným uvolňováním

Vitamín C 500 mg se šípky a zinkem

 

Společnost JML Fitness Line, s.r.o. výrazně inovovala svůj tradiční doplněk stravy Vitamín C 500 mg a uvádí na český trh nový JML Vitamín C-500 Immunity + šípky a zinek. Kromě vitamínu C a extraktu ze šípků tato novinka obsahuje též zinek, jehož přítomnost v receptuře posiluje některé účinky samotného vitamínu C. Týká se to zejména podpory obranyschopnosti, antioxidační ochrany organismu, či příznivých efektů na kvalitu kůže. 

Výrobek je na rozdíl od dosavadních tablet dodáván v tobolkách se zcela novou formou obsahu. Tobolky jsou totiž naplněny speciálními mikrogranulemi, opatřenými technologií tzv. postupného uvolňování (time release). Hlavní předostí této progresivní technologie je  dlouhodobé a plynulé uvolňování účinné látky pro absorpci do těla a to po dobu až 8 hodin. Význam postupného uvolňování aktivních látek z mikrogranulí pro účinnost obsažených živin je zásadní pro všechny účinné složky přípravku, zejména však pro vitamín C, jímž se tělo nedokáže předzásobit na delší dobu a vyžaduje proto jeho plynulý přívod. Při jednorázovém vstřebání větší dávky vitamínu C organismus může z přijatého množství využít pouze omezenou část, přičemž nevyužitý podíl je jako odpadní látka z těla vyloučena bez užitku. Jak vitamín C, tak i aktivní látky ze šípku a zinek z našeho výrobku jsou tak tělu k dispozici až po třetinu dne, což podstatně zvyšuje jejich dostupnost pro organismus a účinnost jejich využití. Použitá technologie proto nejen výrazně posiluje prospěch z přijatých aktivních složek pro organismus, ale na druhou stranu omezuje ztrátu z jejich nevyužitého podílu na minimum.

Vitamin C plní v těle celou řadu důležitých funkcí. Je důležitý zejména pro funkci imunitního systému a pro ochranu buněk před oxidativním stresem. Podstatná je i jeho účast na udržování hladiny železa v těle, protože zvyšuje jeho vstřebávání z potravy. Zasahuje i do metabolismu a funkci vitamínu E podporou regenerace jeho redukované formy. Podílí se také na energetickém metabolismu a přispívá ke snižování míry únavy a vyčerpání. Významná je i role vitamínu C v tělní syntéze kolagenu, pomáhá totiž udržovat tvorbu této pojivové bílkoviny pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. V neposlední řadě vitamín C podporuje udržování normální činnosti nervové soustavy a žádoucí psychickou aktivitu. 

Extrakt z plodů šípku rovněž oplývá příznivými účinky na organismus. Šípek posiluje obranyschopnost, podporuje činnost imunitního systému. Blahodárně působí na trávicí soustavu, usnadňuje trávení a pomáhá udržovat normální funkci střevního traktu. Pozitivně působí i na celkový fyzický stav a na pohyblivost kloubů. 

Zinek patří k zásadním stopovým minerálům v těle, v rámci stopových prvků se v těle vyskytuje hned po železe v druhé nejvyšší koncentraci. Zinek, podobně jako předchozí dvě složky, je důležitý pro funkci imunitního systému a pro ochranu buněk před oxidačním stresem. Příznivě působí i na funkci zraku, pomáhá udržovat normální stav pokožky, kostí, vlasů a nehtů. Jeho působení je nezbytné rovněž pro zachování normální hladiny testosteronu v krvi, přispívá k normální plodnosti a rozmnožovací schopnosti. 

JML Vitamín C-500 Immunity + šípky a zinek se svým charakterem řadí mezi vysoce progresivní přípravky určené k doplňování vitamínu C a zinku do organismu. Vysokou efektivitou využití obsažených živin, což je podmínka pro jejich žádoucí zdravotní efekty, pak patří jednoznačně na jejich vrchol.

JML Vitamín C-500 Immunity + šípky a zinek můžete zakoupit zde