Ginkgo Guarana+

ginkgo300Obsahuje 24% flavonových glykosidů a 6% terpenoidních laktonů (ginkgolidů a bilobalidů). Ginkgo pomáhá udržovat periferní cirkulaci krve, což je příznivé pro funkci zraku a sluchu. Podporuje mozkové funkce, psychickou kondici a činnost nervového systému, pomáhá udržovat s věkem se zhoršující paměť.
Tento doplněk stravy je speciálně vyvinutý jako komplex tak, aby se pozitivní vlastnosti všech složek vzájemně doplňovaly a podporovaly, a tím bylo dosaženo maximálniho efektu, než při užívání jednotlivých látek samostatně. JML MegaGinkgoGua­ranaExtrakt+ bývá prospěšný při zhoršeném krevním zásobení mozku, ostatních orgánů včetně končetin, při unavené paměti, i při fyzické a psychické zátěži, vyčerpání a stresu.
JML MegaGinkgoGua­ranaExtrakt+ je vhodný k dlouhodobému užívání pro dobrou duševní i mozkovou kondici a celkovou vitalitu.

Díky extra silné koncentraci extraktů užívejte maximálně 1 tabletu obden.

 

 

Ostatní látky:
Celulóza, sodná sůl karboxymethyl­celulózy, stearát hořečnatý a kyselina stearová, hydroxypropyl­methylcelulóza. ZÁRUKA
Neobsahuje cukr, konzervační přísady nebo, geneticky upravované suroviny, ani BSE.

Dávkování:
Jako doplněk stravy 1 tableta obden, nejlépe ráno s jídlem. Nepřekračovat doporučené dávkování!

Upozornění:
Výrobek není určen pro děti do tří let. Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Uchovávejte na suchém místě při teplotě od 15 do 25˚C a nevystavujte přímému slunci. Skladujte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do tří měsíců. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním. Neobsahuje cukr, konzervační přísady, nebo geneticky upravované suroviny, ani BSE.

Datum minimální trvanlivosti: do data vyznačeného na obalu.

JML Mega Ginkgo Guarana | 60+30 Kapseln frei

Rating: Not Rated Yet
JML Mega Ginkgo Guarana, 60+30 kapslí zdarma v ekonomickém balení. Doplněk stravy je speciální technologií získaný...
Dein Preis8,31 €
Empfohlener Verkaufspreis9,24 €

JML Mega Ginkgo Guarana | 30+4 tablet

Rating: Not Rated Yet
JML Mega Ginkgo Guarana | 30+4 tablet. Doplněk stravy je speciální technologií získaný standardizovaný extrakt z listů...
Dein Preis4,13 €
Empfohlener Verkaufspreis4,62 €