BetaMax Karoten 25 000 IU

betam300Beta-karoten v lidském těle slouží jako provitamin, z něhož se tvoří vitamín A. Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a sliznic. Podílí se na funkci imunitního systému a na udržování normálního metabolismu železa.
JML BetaMaxKaroten je vyráběn nejmodernější výrobní technologií ve formě měkkých želatinových kapslí. Vzhledem k dostatečnému obsahu účinné látky, stačí užívat pouze 1 kapsli JML BetaMaxKarote­nu denně.

Pro udržení účinnosti a kvality je JML BetaMaxKaroten balen v bílé plastové láhvi zabraňující přístupu vzduchu, světla a vlhkosti.

Doporučené dávkování:
1 kapsle za den, nejlépe ráno s jídlem.

 

 

 

Složení:
Sójový olej 350 mg, beta-karoten 15 mg v 1 kapsli.

Obal kapsle:
Želatina, glycerol, čištěná voda

Hmotnost balení:
62,4 g

Upozornění:
Výrobek není určen pro děti do tří let. Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Uchovávejte na suchém místě při teplotě od 15 do 25˚C a nevystavujte přímému slunci. Skladujte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do tří měsíců. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním. Neobsahuje cukr, konzervační přísady, nebo geneticky upravované suroviny, ani BSE.

JML Betamax Karoten 25 000 IU | 90+30 tablet

Rating: Not Rated Yet
BETAMAX KAROTEN 25000 | 90+30 tablet. JML BetaMaxKaroten je doplněk stravy s maximálním obsahem 15 mg beta-karotenu v...
Dein Preis6,55 €
COM_VIRTUEMART_PRODUCT_BASEPRICE_WITH_TAX7,24 €