Vítejte na webu společnosti JML Fitness Line

Jsme tradiční český výrobce vitamínů a potravinových doplňků. Za více než 20 let jsme získali tisíce spokojených zákazníků. Jsme držitelé mnoha certifikátů a ocenění. 

Vyrábíme a prodáváme kvalitní vitamíny, minerály a doplňky stravy

Specializujeme se na výrobu a distribuci vitamínů, minerálů a doplňků výživy. Snažíme se, aby naše výrobky byly nejen vysoce kvalitními, ale především účinnými doplňky stravy za přijatelné ceny.

Čisté a čerstvé přírodní zdroje

Jelikož všechny složky získáváme z farmaceuticky čistých a čerstvých přírodních zdrojů se složením dle nejnovějších vědeckých výzkumů, jsou pro váš organismus komplexně využitelné. Proto i účinek vitamínů je maximální.

Výrábíme na nejmodernějších technologických zařízeních

Výroba našich vitamínových prostředků probíhá na nejmodernějších technologických zařízeních v laboratorních podmínkách, pod přísnou kontrolou stálé jakosti. Produkty jsou baleny v bílém plastikovém obalu, čímž je zabezpečena maximální ochrana před přístupem vzduchu, světla a vlhkosti pro udržení originality a trvalé kvality obsahu.

Podpora charitativních a sportovních akcí

Své aktivity často směřujeme také do oblasti podpory nejrůznějších charitativních a sportovních akcí formou sponzoringů nebo partnerských darů. Příkladem uveďme projekt dárcovství krve „Půl litru naděje“ nebo akci pro podporu nákupu vánočních dárků dětem z dětských domovů „Vánoční strom splněných přání", jejíž jsme pravidelným partnerem.

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.jml-zlin.cz/cs/jml-fitness-line-cz#sigProId413ae84a23