SójaMax Lecitin 1350 mg

soja lecitin 1350

Želatinové kapsle s obsahem přírodního lecitinu získaného lisováním sójových bobů za studena.

Lecitin je přírodní látka, patřící do skupiny tzv. glycerolfosfatidů, složených tuků, které jsou přirozenou součástí buněčné stěny. Oproti ostatním tukům se liší obsahem látek cholin a inositol, které jsou někdy považovány za složky rozšířeného komplexu **vitamínů skupiny B.** Tyto látky propůjčují lecitinu mimořádné vlastnosti, které jej řadí mezi významné sloučeniny látkové výměny lidského těla.

JML Sója Lecitin 1350 mg je výživový doplněk s obsahem lecitinu s rozsáhlým využitím ve výživě. Je vyráběn přírodní cestou ze sójového oleje, který je považován za nejlepší zdroj přírodního lecitinu. Vynikající vlastnosti přípravku jsou dány jednak vlastním účinkem lecitinu, jednak působením jeho složek – cholinu a inositolu.

 

 

Lecitin je přirozenou a neoddělitelnou součástí lidského organismu, účastní se metabolismu tuků, je nezbytnou součástí buněčných membrán.

Cholin je klíčovou součástí chemické látky acetylcholinu, sloučeniny, která má nezastupitelné místo v činnosti nervového systému a svalů.

Inositol je důležitou součástí fosfolipidů, které tvoří přirozenou stavební složku buněčných membrán a je nositelem pevnosti membrán zejména jaterních a nervových buněk.

Dávkování:
1-3 tablety denně

JML SójaMax Lecitin 1350 mg | 100+4 tablet

Hodnocení: Nehodnoceno
JML SójaMax Lecitin 1350 mg | 100+4 tablet. Želatinové kapsle s obsahem přírodního lecitinu získaného lisováním...
Vaše cena (s DPH)157 Kč
Doporučená prodejní cena174 Kč

JML SojaMax lecitin 104 tablet + ZDARMA Vitamin C-500 se šípky s postupným uvolňováním 32 tablet

Hodnocení: Nehodnoceno
JML SójaMax Lecitin 1350 mg | 104 tablet. Želatinové kapsle s obsahem přírodního lecitinu získaného lisováním sójových...
Vaše cena (s DPH)157 Kč
Doporučená prodejní cena174 Kč