Chelát Magnesium 375 + vitamín B6 T.R.


C500 new copy

JML Chelát Magnezium 375 + vitamín B6 s postupným uvolňováním je jedním z nejvhodnějších zdrojů hořčíku i vitamínu B6 na našem trhu. Hořčík je v něm obsažen ve formě bisglycinátu, což je jeho sloučenina s aminokyselinou glycinem. Tato tzv. chelátová forma se vyznačuje vysokou využitelností organismem a zároveň je velmi dobře snášena, tj. některé nepříznivé účinky hořčíkových přípravků (např. nadýmání či možnost průjmu) jsou u ní zcela potlačeny. Chelát hořčíku s glycinem snadno přechází střevní stěnou do krevního oběhu a bez nutnosti dalších reakcí je takto vázaný hořčík dopravován do tkání a orgánů podle okamžité potřeby. Kromě hořčíku tato forma poskytuje tělu rovněž aminokyselinu glycin, tj. běžnou součást bílkovin, kterou organismus dokáže rovněž vhodně využít.

Další předností přípravku JML Chelát Magnezium 375 + vitamín B6 s postupným uvolňováním je tabletová forma, jež umožňuje postupné uvolňování obsažených živin. Obě aktivní látky, tj. 375 mg elementárního hořčíku a 6,9 mg pyridoxinu (vitamín B6) jsou z tablet uvolňovány postupně až po dobu 6 hodin, což je příznivé pro jejich plynulé a tím i dokonalejší využití organismem. Zároveň jsou tím minimalizovány nepříznivé efekty většího množství hořčíku přijatého do těla najednou. Pro zákazníka je jistě důležitá i skutečnost, že jako přídatné látky (bez níž tablety žádoucí kvality prakticky nelze vyrobit), tablety obsahují pouze složky rostlinného původu.

Hořčík plní v těle celou řadu rozmanitých funkcí, úzce je však spojen hlavně s nervovou soustavou a energetickým metabolismem. Je nezbytný pro řádné fungování nervového systému, přispívá k normální psychické činnosti. Pomáhá udržovat energetický metabolismus v potřebných mezích a snižovat únavu a vyčerpání. Podporuje svalovou práci a je důležitý pro zachování řádného stavu kostí a zubů, příznivě působí na tvorbu bílkovin.

Vitamín B6 je podobně jako hořčík rovněž nepostradatelný pro energetický metabolismus, pro snižování únavy a vyčerpání, i pro udržování normální funkce nervové soustavy. Tyto dvě složky se tak ve svých účincích vhodně doplňují. Kromě toho se vitamín B6 i hořčík podílí na regulaci hormonální aktivity a na udržování normálního metabolismu bílkovin. Podporuje tvorbu červených krvinek a je důležitý rovněž pro normální funkci imunitního systému.

Jedinečný a moderní výrobek JML Chelát Magnezium 375 + vitamín B6 s postupným uvolňováním tak nabízí vysokou užitnou hodnotu. Společnost JML Fitness Line věří, že zákazník u něj jistě ocení jak nutriční kvality, tak v porovnání s tradičními zdroji hořčíku zejména komfort při jeho užívání.

Dávkování: 2 - 3 tablety za den.

Obsah aktivních složek v denní dávce

Obsah aktivních složek v denní dávce  3 tablety  % RHP 
Elementární hořčík  375 mg 100%
Vitamín B6  6,9 mg 492%

* RHP = referenční hodnota příjmu

Etiketa:

c500 60

Přečtěte si náš článek JML Chelát Magnezium 375 + vitamín B6 s postupným uvolňováním

 

JML Magnesium B6 120 tablet + ZDARMA Vitamin C-500 se šípky s postupným uvolňováním 32 tablet

Hodnocení: Nehodnoceno
JML Chelát Magnezium 375 + vitamín B6 s postupným uvolňováním je určen k doplňování hořčíku do organismu. Hořčík ve...
Vaše cena (s DPH)261 Kč
Doporučená prodejní cena290 Kč

JML Chelát Magnezium 375 + vitamín B6 s postupným uvolňováním | 90+30 tablet

Hodnocení: Nehodnoceno
JML Chelát Magnezium 375 + vitamín B6 s postupným uvolňováním je určen k doplňování hořčíku do organismu. Hořčík ve...
Vaše cena (s DPH)261 Kč
Doporučená prodejní cena290 Kč

JML Chelát Magnezium 375 + vitamín B6 s postupným uvolňováním | 30+20 tablet

Hodnocení: Nehodnoceno
JML Chelát Magnezium 375 + vitamín B6 s postupným uvolňováním | 30+20 tablet je určen k doplňování hořčíku do...
Vaše cena (s DPH)131 Kč
Doporučená prodejní cena145 Kč