Vitamin C-500 mg T.R.

C500 new copy

Vitamín C patří mezi nejznámější a také nejdůležitější vitamíny ze skupiny vitamínů rozpustných ve vodě. Jeho význam je obecně znám a tomu odpovídá i jeho široké využití ve výživě. Naše tělo není schopno jej samo vyrobit, ale ani se jím předzásobit. V určitém časovém úseku je organismus schopen využít ze vstřebaného množství jen omezenou část a zbytek je bez užitku vyloučen z těla ven. Varianta 500 mg.

JML Vitamín C-500 mg a C-1000 mg eliminuje tento negativní jev, který brání dokonalému využití dodaného množství vitaminu, formou postupného uvolňování (timed release). Takto upravené tablety zabezpečují plynulý přísun vitaminu C do organismu v průběhu dne bez zbytečných ztrát a umožňují tak maximální využití celé podané dávky. Vitamin je získáván z nejčistších, nejčerstvějších a nejkvalitnějších zdrojů kvality. Součástí tablet je i prášek z růžových šípků, který podporuje přirozenou obranyschopnost a činnost imunitního systému, přispívá k fyzické kondici, podporuje trávení a funkci střevního traktu a příznivě působí na dýchací systém.

Vitamín C jako jeden z nejdůležitějších antioxidantů pomáhá chránit buňky před nepříznivým působením volných radikálů, které se v těle vyskytují z různých důvodů a negativně působí na tělní buňky a tkáně. Vitamín C se účastní řady metabolických dějů, pomáhá např. udržovat normální tvorbu kolagenu pro funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a kůže. Podporuje energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání, přispívá k regeneraci redukované formy dalšího antioxidantu – vitamínu E. Zvyšuje vstřebávání železa, podporuje imunitní systém, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k psychické aktivitě.

Zvýšená potřebu vitamínu C se vyskytuje při:
Nemocech, nachlazení, úrazech a v době rekonvalescence, při zvýšené fyzické i psychické zátěži a stresech, kouření a nadměrném užívání alkoholických nápojů, u výkonnostních sportů.

Dávkování:
C-500 mg – 1 tableta denně, C-1000 mg – 1 tableta obden

 

JML Vitamin C-500 mg T.R. (s postupným uvolňováním) | 90+30 tablet

Hodnocení: Nehodnoceno
JML Vitamin C-500 mg | 90+30 tablet. Vitamín C přírodní kvality s 30 mg šípků a průběžným dlouhodobým uvolňováním.
Vaše cena (s DPH)125 Kč
Doporučená prodejní cena139 Kč

JML Vitamin C-500 mg T.R. (s postupným uvolňováním) | 60+5 tablet

Hodnocení: Nehodnoceno
JML Vitamin C -500 mg | 60+5 tablet. Vitamín C přírodní kvality s 30 mg šípků a průběžným dlouhodobým uvolňováním.
Vaše cena (s DPH)90 Kč
Doporučená prodejní cena100 Kč

JML Vitamin C-500 mg T.R. (s postupným uvolňováním) | 30+2 tablet

Hodnocení: Nehodnoceno
JML Vitamin C-500 mg | 30+2 tablet. Vitamín C přírodní kvality s 30 mg šípků a průběžným dlouhodobým uvolňováním.
Vaše cena (s DPH)51 Kč
Doporučená prodejní cena57 Kč