Vitamín C-500 Immunity + šípky a zinek T.R.

C500 new copy

JML Vitamín C-500 Immunity + šípky a zinek se svým charakterem řadí mezi vysoce progresivní přípravky určené k doplňování vitamínu C a zinku do organismu. Vysokou efektivitou využití obsažených živin, což je podmínka pro jejich žádoucí zdravotní efekty, pak patří jednoznačně na jejich vrchol.

Kromě vitamínu C a extraktu ze šípků tato novinka obsahuje též zinek, jehož přítomnost v receptuře posiluje některé účinky samotného vitamínu C. Týká se to zejména podpory obranyschopnosti, antioxidační ochrany organismu, či příznivých efektů na kvalitu kůže.

Tobolky jsou totiž naplněny speciálními mikrogranulemi, opatřenými technologií tzv. postupného uvolňování (time release). Hlavní předostí této progresivní technologie je dlouhodobé a plynulé uvolňování účinné látky pro absorpci do těla a to po dobu až 8 hodin. Význam postupného uvolňování aktivních látek z mikrogranulí pro účinnost obsažených živin je zásadní pro všechny účinné složky přípravku, zejména však pro vitamín C, jímž se tělo nedokáže předzásobit na delší dobu a vyžaduje proto jeho plynulý přívod. Při jednorázovém vstřebání větší dávky vitamínu C organismus může z přijatého množství využít pouze omezenou část, přičemž nevyužitý podíl je jako odpadní látka z těla vyloučena bez užitku. Jak vitamín C, tak i aktivní látky ze šípku a zinek z našeho výrobku jsou tak tělu k dispozici až po třetinu dne, což podstatně zvyšuje jejich dostupnost pro organismus a účinnost jejich využití. Použitá technologie proto nejen výrazně posiluje prospěch z přijatých aktivních složek pro organismus, ale na druhou stranu omezuje ztrátu z jejich nevyužitého podílu na minimum.

Vitamin C plní v těle celou řadu důležitých funkcí. Je důležitý zejména pro funkci imunitního systému a pro ochranu buněk před oxidativním stresem. Podstatná je i jeho účast na udržování hladiny železa v těle, protože zvyšuje jeho vstřebávání z potravy. Zasahuje i do metabolismu a funkci vitamínu E podporou regenerace jeho redukované formy. Podílí se také na energetickém metabolismu a přispívá ke snižování míry únavy a vyčerpání. Významná je i role vitamínu C v tělní syntéze kolagenu, pomáhá totiž udržovat tvorbu této pojivové bílkoviny pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. V neposlední řadě vitamín C podporuje udržování normální činnosti nervové soustavy a žádoucí psychickou aktivitu.

Extrakt z plodů šípku rovněž oplývá příznivými účinky na organismus. Šípek posiluje obranyschopnost, podporuje činnost imunitního systému. Blahodárně působí na trávicí soustavu, usnadňuje trávení a pomáhá udržovat normální funkci střevního traktu. Pozitivně působí i na celkový fyzický stav a na pohyblivost kloubů. Zinek patří k zásadním stopovým minerálům v těle, v rámci stopových prvků se v těle vyskytuje hned po železe v druhé nejvyšší koncentraci.

Zinek, podobně jako předchozí dvě složky, je důležitý pro funkci imunitního systému a pro ochranu buněk před oxidačním stresem. Příznivě působí i na funkci zraku, pomáhá udržovat normální stav pokožky, kostí, vlasů a nehtů. Jeho působení je nezbytné rovněž pro zachování normální hladiny testosteronu v krvi, přispívá k normální plodnosti a rozmnožovací schopnosti.

Přečtěte si náš článek JML Vitamín C-500 Immunity + šípky a zinek, s postupným uvolňováním

 

JML Vitamin C-500 mg Immunity + rosehips and zinc 90 +30 capsules

Rating: Not Rated Yet
Sales price: 8,74 €
Recommended Retail Price9,70 €

JML Vitamin C-500 mg Immunity + rosehips and zinc 30 +10 capsules

Rating: Not Rated Yet
Sales price: 4,31 €
Recommended Retail Price4,83 €