Email
Omega

JML EPAmax Omega +3 | 30+4 kapsle

Hodnocení: Nehodnoceno
JML EPAmax Omega 3+ doplněk stravy obsahuje 1000 mg maximálně koncentrovaného rybího oleje až na 50% Omega 3 mastných kyselin získaného z ryb žijících v hlubokých ledových vodách oceánů.

Kód: 2430677
EAN: 8595158600216
Doporučená prodejní cena140 Kč
Vaše cena (s DPH)127 Kč

JML EPAmax Omega +3 | 30+4 kapsle

EPAmax Omega 3+ obsahuje extra vysoký podíl 500 mg omega-3 mastných kyselin - 300 mg EPA a 200 mg DHA v 1 kapsli. Kapsle navíc obsahují Vitamín E, který pro své silné antioxidační účinky – přispívá k ochraně buněk před oxidativní stresem - maximalizuje efekt celého přípravku.

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA jsou velmi žádoucí složkou naší každodenní stravy zejména proto, že přispívají k normální činnosti srdce, DHA navíc příznivě ovlivňuje činnost mozku a stav zraku. Nahrazení nasycených tuků nenasycenými tuky ve stravě pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi.

Díky nejmodernější výrobní technologii a měkkým želatinovým kapslím je zamezeno nepříjemné chuti rybího tuku. Vzhledem k vysoké koncentraci stačí užívat pouze jednu kapsli denně, a tak snížit i příjem nežádoucích kalorií.

Obsah jedné kapsle:
Rybí olej 1000 mg,
Vitamín E (d-alfa-tokoferylacetát) 5 mg

Profil rybího oleje:
500 mg omega-3 mastné kyseliny: EPA (eikosapentaenová kyselina) 300 mg DHA (dokosahexaeonová kyselina) 200 mg

Ostatní látky:
Želatina, glycerin, čištěná voda.

Záruka:
Neobsahuje cukr, konzervační přísady nebo, geneticky upravované suroviny, ani BSE. Pro udržení účinnosti a kvality je balen v bílé plastikové láhvi, zabraňující přístup vzduchu, světla a vlhkosti.

Doporučené dávkování:
1 – 2 želatinové kapsle denně, nejlépe ráno s jídlem.

Upozornění:
Výrobek není určen pro děti do tří let. Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Uchovávejte na suchém místě při teplotě od 15 do 25˚C a nevystavujte přímému slunci. Skladujte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do tří měsíců. Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným užíváním a skladováním.

Etiketa:

epa304 n